Ferie 2024 - półkolonie Robo CAMP na UŁ

Zapraszamy na półkolonie Robo Camp na UŁ! W pierwszym tygodniu ferii, od 29 do stycznia do 2 lutego 2024, zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 laty na 5 dni przygody z klockami LEGO, programowaniem i mnóstwem atrakcji.

Podczas ferii 2024 zapraszamy w pierwszym tygodniu ferii: 29 stycznia – 2 luty 2024 i proponujemy dwa TEMATY:

W pierwszym tygodniu ferii:  29 stycznia  - 2 lutego 2024:

1. Dzieci 6-8 lat  - LEGO® SPIKE Essential – Magiczne zwierzęta.

Podczas tego kursu udamy się na wyprawę po całym świecie poznając niesamowite zwierzęta i ich zwyczaje. Jak chodzą kraby? Jak pająk tka swoją sieć? Czy potwory istnieją? Na takie i inne pytania znajdziecie odpowiedź na tym kursie! Zapraszamy Was do magicznego świata zwierząt.

1. Dzieci 9-12 lat  - grupa LEGO®SPIKE Prime. Zbuduj Miasto!

Jak to się stało, że po ulicach jeżdżą samochody, mieszkamy w wysokich budynkach i możemy latać samolotem? Na zajęciach poznamy maszyny budowalne, zbudujemy modele aut oraz robotycznych ramion. Co nam przyniesie jutro?

Ferie 2024 z Robo Camp UŁ na Uniwersytecie Łódzkim to:

• 35 godzin zajęć dydaktycznych z robotyki oraz programowania w godz. 9:00-16:00
  • Opieka nad dziećmi w godz. 8:00-17:00
  • Półkolonie są zarejestrowane w bazie MEiN/Kuratorium
  • Wyżywienie – 3 posiłki dziennie oraz napoje, w tym drugie śniadanie, obiad, podwieczorek
  • Grupy tematyczne liczą maksymalnie 15 dzieci
  • Podczas 5 dni zajęć dzieci budują około 5-10 modeli robotów, w tym według własnego pomysłu
  • Nowoczesne pomoce naukowe, komputery, zestawy LEGO® SPIKE Essential, i LEGO® SPIKE PRIME
  • Wykwalifikowana kadra – doświadczeni lektorzy i opiekunowie
  • Pokaz robotów zbudowanych przez dzieci w ostatnim dniu zajęć.

Zachęcamy do zapoznania się z  PROGRAMEM

Półkolonie Robo Camp UŁ są rejestrowane w bazie wypoczynku MEiN/kuratorium, co ułatwia uzyskanie dotacji z zakładu pracy na wypoczynek dzieci.

ZAPISY I OPŁATY

ZAPISY: Wypełniony Formularz zgłoszeniowy   należy wypełnić i odesłać emailem na fundacja@uni.lodz.pl (nie trzeba drukować i podpisywać).  Po otrzymaniu Zgłoszenia, organizator zwrotnie potwierdza emailem udział dziecka. Należy wówczas uiścić przelewem opłatę – zaliczkę lub całą opłatę.

OPŁATA wynosi 860 zł. Opłata obejmuje 35 godzin zajęć w godz. 9-16.00 oraz opiekę – gry i zabawy w świetlicy w godz. 8-9.00 i 16-17.00, 3 posiłki (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek), ubezpieczenie NNW.

Zaliczkę 200 zł – należy wpłacić przelewem w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia dziecka na zajęcia.  Pozostałą część opłaty należy wpłacić do 20 stycznia 2024. Półkolonie Robo Camp UŁ są rejestrowane w bazie wypoczynku MEiN / Kuratorium, co ułatwia uzyskanie dotacji z zakładu pracy na wypoczynek dzieci. Wystawiamy faktury VAT.

Dodatkowe informacje u organizatora RoboCAMP na UŁ:
Fundacja Uniwersytetu Łódzkiego
tel. 695 499 554 - Maria Głowacka